Yeni EPSON Aculaser CX-21 Siyah Muadil Toner Daha büyük görüntüle

EPSON Aculaser CX-21 Siyah Muadil Toner

15250

Yeni ürün

73 Öğeler

$ 35.40 vergi dahil

Daha fazla bilgi

EPONS CX 21 SİYAH MUADİL TONER

Toner Kodu : S050319

Baskı Kapasitesi : 4500 Sayfa

UYUMLU YAZICI MODELLERİ : 


EPSON ACCULASER CX 21

EPSON ACCULASER CX 21N

EPSON ACCULASER CX 21NC

EPSON ACCULASER CX 21NF 

1 * Orjinal Epson Cx 21 Tonere Göre %70 Yakın Fiyat Avantajı
2 * Orjinal Epson Cx 21 Tonere %95'e yakın baskı kalitesi
3 * Orjinal Epson Cx 21 Tonerden Fazla Baskı Kapasitesi
4 * Orjinal Epson Cx 21 Toner gibi buda yazıcıya zarar vermez
 
Muadil Toner yazıcı üretici firma haricinde başka bir firma tarafından üretilmiş tonerlerdir.Muadil kelimesi eşdeğer, eşit, denk gini manalara gelmektedir.Orjinalin eşdeğeri de denilebilir Yan sanayi diye de adlandırılırlar. Baskı maaliyetleri orjinale çok düşük olan bu tonerler orjinal ürünlere alternatif olarak piyasada satılmaktadır. Orjinal ürüne göre baskı maaliyeti  4/1 oranında daha düşüktür.kapida.com'da satılan muadil tonerler yüksek kalite standartlarında üretilmiş 1. sınıf muadil tonerlerdir. Tekrar doluma uygun olarak üretilmiş muadil toner. Atık hazneleri geniştir , bazı  yazıcıların  içinden çıkan demo tonerler  gibi değildir.Dolayısıyla dolum sonrası toner tozu sızdırarak kağıda leke bırakmazlar.Tonerlerimiz orjinal köpük ve karton ambalaj içinde satışa sunulmuştur.Piyasada , biten tonerlerin toplanıp  tekrar dolumundan sonra satılan tonerlere de muadil toner denilmektedir.Oysa bu tonerler remanufactured yani yenilenmiş tonerlerdir. Sitemizde satılan tonerler yenilenmiş tonerler değil, sıfır üretim muadil tonerlerdir.Birçok global yazıcı ve toner üreticileri kendi orjinal tonerlerini recycle programlarıyla doldurup Türkiye'dede satışını yapmaktadır.
 

Muadil Tonerin Yazıcıya Zararı Varmıdır?

Kaliteli bir üretim ve kalite kontrolden geçmiş bir muadil tonerin yazıcıya zarar verme olasılığı yoktur. Tonerlerimiz  kalıp ,mekanizma vb. tüm yönleriyle orjinal tonerlerle birebir aynı üretilmişlerdir.  Firmamızda satılan muadil tonerler titiz bir üretim ve kalite kontrolden geçirilmek suretiyle satışa sunulmuş 1. Sınıf muadil tonerlerdir.

Muadil Tonerleri sipariş etmeden önce bizimle irtibata geçmenizde fayda vardır ona göre ekibimiz sizi doğru ürün yada ürünlere yönlendirecektir. 

 


 

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

EPSON Aculaser CX-21 Siyah Muadil Toner

EPSON Aculaser CX-21 Siyah Muadil Toner