Tek Şaftlı Katı Atık Parçalama Makinesi İlan Numarası : #1690

1,00 TL

Türkiye / İstanbul / Esenyurt

İlan Numarası
#1690
Eklenme Tarihi
28 Eylül 2020

Tek Şaftlı Katı Atık Parçalama Makinesi, metal, ametal, lastik, tahta, cam, elektronik, rdf, tekstil, gübre ve hayvan atıklarını istenilen çıkış ölçülerinde öğütmek üzere tasarlanmıştır. Yüksek teknolojiye sahip hidrolik itici ve rotor tasarımı sayesinde atıkları etkili, kolay ve hızlı bir şekilde öğütür. Hidrolik pistona bağlı eleklerin temizlenmesi ve değiştirilmesi oldukça kolaydır. Bu sayede sabit ve hareketli bıçaklara hızlıca müdahale edilir.

Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde Tek Şaftlı Plastik Parçalama Makinesi, Deri Parçalama Makinesi, Palet Parçalama Makinesi, Tekstil Parçalama Makinesi, Kablo Parçalama Makinesi, PVC Parçalama Makinesi üretimlerimiz mevcuttur. Parçalama bıçaklarında kullanılan özel alaşımlı çelikler sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlanır. Katlanır (açılır/ kapanır) elek sistemi ise hızlı ve rahat elek değişimi yapılmaktadır. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlan Etiketleri : geri dönüşüm,makine,tasarım,imalat,katı atık parçalama,makine imalatı,tesis imalatı
kapida.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.

.