Maseratör RotaCut Hat İçi Atıksu Öğütücü İlan Numarası : #1718

1,00 TL

Türkiye / İstanbul / Esenyurt

İlan Numarası
#1718
Eklenme Tarihi
28 Eylül 2020

Maseratör RotaCut Hat İçi Atıksu Öğütücü, atıksu borularının tıkanma sorununu ve lağım tasmalarını tamamen ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır. Tek rotorlu çalışma sistemine sahiptir. Rotor üzerinde yüksek devirde dönen parçalayıcı, öğütücü bıçakları bulunmaktadır. Bıçaklar hazneye düşen atıkları elekten geçirene kadar parçalamaya, öğütmeye devam eder. Opsiyonel olarak paslanmaz çelikten üretilebilir.

Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde Maseratör Hat İçi Atıksu Öğütücü üretimlerimiz mevcuttur. Maseratörlerimizde, servis ve bakımında akışı sağlamak için bypass borusu mevcuttur. Üstün sızdırmazlık sağlayan ve basınca dayanıklı salmastralar ile uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Maseratör atıksu öğütücü, yüksek hızda ve tek şaftlı olmak üzere, kanalizasyon atıklarını en iyi şekilde parçalayan makinelerdir. Öğütücü, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlan Etiketleri : maseratör hat içi öğütücü,öğütücü makineler,rotacut öğütücü,maseratör öğütücü,geri dönüşüm sistemleri,parçalayıcılar,makine imalatı
kapida.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.

.