Manuel Çöp Ayıklama Tesisi İlan Numarası : #1720

1,00 TL

Türkiye / İstanbul / Esenyurt

İlan Numarası
#1720
Eklenme Tarihi
28 Eylül 2020

Manuel Çöp Ayıklama Tesisi, çöplerin besleme konveyörüne boşaltılarak, atık ayrıştırma platformu üzerinde bulunan ayıklama konveyöründe, el yordamı ile ayıklanması amacı ile tasarlanmıştır. Ayıklanan malzemeler atık bacalarından aşağı atılarak haznelerde biriktirilir. Daha sonra biriktirilen malzemeler foklift yardımı ile balyalama presine aktarılarak sıkıştırılır. Kapasitenin yüksek olmadığı, alan sorunu olan bölgelerde tercih edilmektedir. Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde üretimlerimiz mevcuttur.

MT olarak, evsel atıkların geri dönüştürülmesi için, kullanımı kolay Manuel Çöp Ayıklama Tesisleri üretmekteyiz. Tesis büyüklüğü kapasiteye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıştırma bandı hızı kumanda panelinden ayarlanabilir. Makine servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlan Etiketleri : manuel çöp ayıklama,tesis imalatı,çöp ayıklama tesisi,geri dönüşüm tesisi,geri dönüşüm sistemleri,manuel ayıklama tesisi,tesis üretimi
kapida.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.

.