Lastik Geri Dönüşüm Tesisi İlan Numarası : #1723

1,00 TL

Türkiye / İstanbul / Esenyurt

İlan Numarası
#1723
Eklenme Tarihi
28 Eylül 2020

Lastik Geri Dönüşüm Tesisi, (ÖTL) hurda lastiklerin geri dönüşümünü hızlı ve pratik olarak sorunsuz bir şekilde yapmak üzere tasarlanmıştır. Otomobil lastiğinin yanı sıra kamyon, iş makinası ve tarım makinaları lastikleri de geri dönüştürülmektedir. Telleri çıkarılan hurda lastikler taşıyıcı bantlara yüklenerek ön kırmaya yönlendirilir. Ön kırıcıda parçalanan lastikler, birkaç farklı kırıcıdan daha geçerek boyutları küçülür. Bu işlem sonunda istenilen ölçülerde kauçuk granül elde edilir. Ayrıca talebe göre hattın devamına granül tozu elde edebilen makinelerde ilave edilebilir. Geri dönüşümü yapılan lastiklerin kullanım alanı çok geniştir. Lastik geri dönüşüm hattında, kauçuk granül, çelik tel ve kord bezi (tekstil parçacıkları) elde edilmektedir. Burada oluşan granül lastikler, kauçuk imalatında, halı saha ve oyun parkı zeminlerinde, lastik karo taşı üretiminde, makine takozu üretiminde ve asfalt yollara bariyer yapımında kullanılmak üzere geri kazanılmaktadır. Teller de metal ihtiyacı olan alanlarda kullanılmak üzere balyalama presinde sıkıştırılarak kullanıma sunulmaktadır. Kort bezi ise, polyemit özellikli olması nedeniyle çok pahalı bir maddedir ve tekstil sektöründe kullanılmaktadır.

MT olarak, müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde kullanımı kolay Yarı Otomatik Lastik Geri Dönüşüm Tesisi, Otomatik Lastik Geri Dönüşüm Tesisi üretmekteyiz. Tesis ölçüleri lastik türü, kapasite ve müşterinin isteklerine göre tasarlanmaktadır. Lastik geri dönüşüm tesisi, servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlan Etiketleri : lastik geri dönüştürme,lastik tesisi,geri dönüşüm tesisi,tesis imalatı,geri dönüşüm sistemleri,makine imalatı
kapida.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.

.