Kompost Çevirme Makinası İlan Numarası : #1716

1,00 TL

Türkiye / İstanbul / Esenyurt

İlan Numarası
#1716
Eklenme Tarihi
28 Eylül 2020

Kompost Çevirme Makinası, sağlam ve kompakt tasarımı ile etkileyicidir. Yığınları çevirmek aktarmak için özel olarak geliştirilmiştir. Mobil seçeneği sayesinde kullanımı kolaydır. Kendinden tahrikli olduğundan, çalışmak için traktöre ihtiyaç duymaz. Kompakt kauçuk palet veya tekerlek şasi, en iyi yol tutuş özelliklerini sağlar. Kompost Döndürücü’ nün rotor yüksekliği, dönüş hızı ve dönüş yönü ayarlanabilir. Makinenin bakımı çok kolaydır.

Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde Sabit Kompost Çevirme Makinası, Mobil Kompost Çevirme Makinası ve Traktör Tahrikli Kompost Çevirme Makinası üretimlerimiz mevcuttur. Palet / tekerlek koruyucular yığınların uçtan uca ayarlanmasına izin vererek optimum alan kullanımı sağlar. Yığın çevirici, ekonomik bir dizel teknolojisini kullanır. Kurulu dizel motor, mevcut emisyon standardını karşılar. Mobil Kompost Döndürücü, düşük ağırlığı sayesinde römork ile kolayca taşınabilir. Kompost Döndürücü, özellikle çiftliklerde gübrenin kompostlanmasında, bahçecilikte, meyve ve sebze yetiştiriciliğinde veya Kompost Gübre Tesislerinde güvenle kullanılır. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlan Etiketleri : kompost çevirme makinesi,geri dönüşüm sistemleri,geri dönüşüm,tasarım,makine imalatı,makine tasarımı,çevirme makinesi
kapida.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.

.