FIRSAT Baymak Salon Tipi Klima 48 FS 48000 BTUH (montaj dahil)K İlan Numarası : #686

6.950,00 TL

Türkiye / İstanbul / Şişli

İlan Numarası
#686
Eklenme Tarihi
30 Temmuz 2019
Tipi
Salon Tipi
Marka
Baymak
Btu
46500
Enerji Sınıfı
A
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

FIRSAT Baymak Salon Tipi Klima 48 FS 48000 BTUH (montaj dahil)Klima Üreticisi Hakkında

50 yılı aşkın deneyime sahip olan yerli iklimlendirme üreticisi Baymak, Türkiye’nin en çok tercih edilen ısıl konfor markalarından biridir. Yurt içinde 1200 bayii, 2100’ü aşkın satış noktasının yanı sıra 250’den fazla servis noktasıyla kullanıcılara hizmet veren Baymak, yurt dışında 70’i aşkın ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.

Baymak Salon tipi klima 48 FS 48000 BTUH (montaj dahil) Özellikleri5 yıl garantili konforu, en iyi fiyata satın alın!

Salon tipi klimalar, çok yüksek kapasitelere sahip olması ve dikey ölçülere sahip olduğu için bulunduğu ortamda fazla yer kaplamamasıyla geniş alanlar için vazgeçilmez bir iklimlendirme aracıdır. Baymak 48 FS 48.000 BtuH kapasiteli modeli, sahip olduğu üstün fonksiyonel özellikler ile mağazalar, bankalar, alışveriş merkezleri gibi çok geniş alanlarda mükemmel bir konfor sunar.

Hava Durumu

Her türlü havada, Baymak salon tipi klima!

Yeni nesil doğa dostu soğutucu gazlar kullanan bu model, hem ısıtma hem de soğutma fonksiyonlarında üstün performansla çalışır. Çok geniş alanların iklimlendirilmesinde en verimli sonucu almak üzere tasarlanan Baymak 48 FS, soğutmada 48.000, ısıtmada ise 50.000 BtuH kapasiteye sahiptir.

Saatte 5 litre nem alma kapasitesiyle en sağlıklı ve ideal hava koşullarını yaratan cihaz, ek ısıtıcı rezistans özelliği sayesinde daha yüksek performans sunar.

Cihaz ve Enerji Verimi

Üst düzey performansa minimum enerjiyle ulaşın.

Son teknoloji Rotary kompresörler ile tasarlanan ve son derece sessiz çalışma özelliğiyle gürültüsüz bir konfor sağlayan Baymak kombi, ilave ek ısıtıcı rezistansıyla maksimum konfor sunar.

Baymak salon tipi klima ile normalde ısıtması veya soğutması çok zor olan otel, mağaza gibi çok geniş alanları pratik bir şekilde iklimlendirebilirsiniz. Cihazın dijital ekranı tüm konfor koşullarını ayarlamak için kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.

İlan Etiketleri : baymak,baymak salon tipi,airfel salon tipi,vaillant salon tipi,daikin salon tipi klima,kombi bakımı
kapida.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.

.