Çift Şaftlı Katı Atık Parçalama Makinesi İlan Numarası : #1691

1,00 TL

Türkiye / İstanbul / Esenyurt

İlan Numarası
#1691
Eklenme Tarihi
28 Eylül 2020

Çift Şaftlı Parçalama Makinesi, üretim yapılan fabrikalarda, kesimhanelerde, biyogaz ve geri dönüşüm tesislerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ağaç, tahta, plastik, metal, alüminyum, bakır, kablo, cam, hayvan, kemik, gübre, organik atıklar, evsel atıklar, sera atıkları, endüstriyel atıklar vb. gibi tüm katı atıkları istenilen çıkış ölçülerinde parçalamak amacıyla kullanılmaktadır. Güçlü yapısı ile tüm katı atıkları istenilen boyutlarda parçalayarak ve öğüterek geri dönüşüme yardımcı olur.

Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde Çift Şaftlı Metal Parçalama Makinesi, Tahta Parçalama Makinesi, Lastik Parçalama Makinesi, Plastik Parçalama Makinesi, Kablo Parçalama Makinesi, Elektronik Atık Parçalama Makinesi, Hayvan Atıkları Parçalama Makinesi, Kemik Parçalama Makinesi, Gübre Parçalama Makinesi, Talaş Parçalama Makinesi, Karton Parçalama Makinesi, Deri Parçalama Makinesi, Mobil Parçalama Makinesi üretimlerimiz mevcuttur.Kırıcılarımız yüksek torklu, düşük devirli, çift şaftlı olmak üzere, katı atıkları en iyi şekilde parçalayan makinelerdir. Parçalayıcı, motorun aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik geri dönüş sistemi ile donatılmıştır. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlan Etiketleri : makine imalatı,geri dönüşüm,geri dönüşüm sistemleri,çift şaftlı parçalama,parçalayıcı,imalat,tasarım
kapida.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.

.