Ambalaj Atığı Ayrıştırma Tesisi İlan Numarası : #1724

1,00 TL

Türkiye / İstanbul / Esenyurt

İlan Numarası
#1724
Eklenme Tarihi
28 Eylül 2020

Ambalaj Atığı Ayrıştırma Tesisi, plastik, alüminyum, karton gibi atıkları birbirinden ayrıştırmak üzere tasarlanmıştır. Malzemeler ayrıştırma bandından geçerek malzeme cinsine göre elle ayrıştırılır. Elle ayrıştırılan malzemeler atık bacalarından aşağı atılarak, hemen alt kısmında bulunan sepetlere düşer. Cam şişeler CAMPAR Cam Şişe Kırıcıdan geçerek hacimleri yüksek oranda küçülerek geri dönüşüme gönderilmek üzere hazır olur. Ayrıştırma bandından geçen PET şişeler balyalama presine girmeden önce PET Deliciden geçerek daha fazla sıkıştırılması sağlanır.

Müşteri talebine göre çeşitli kapasitelerde Ambalaj Atığı Ayrıştırma Tesisi üretimlerimiz mevcuttur. Makine servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

İlan Etiketleri : ambalaj ayrıştırma tesisi,tesis imalatı,ayrıştırma tesisi,atık ayrıştırma tesisi,tesis tasarımı,makine imalatı,makine tasarımı
kapida.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.

.