9 TAKSİT Vaillant Vuw 246 Ecofit Start Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/H İlan Numarası : #728

3.500,00 TL

Türkiye / İstanbul / Şişli

İlan Numarası
#728
Eklenme Tarihi
17 Kasım 2019
Marka
Vaillant
Tipi
Yoğuşmalı
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

9 TAKSİT Vaillant Vuw 246 Ecofit Start Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/H Özellikleri
Vaillant Vuw serisi her modelinde dayanıklı ve kaliteli iklimlendirme çözümleri sunar. 246 Ecofit Start yoğuşmalı kombi 20.000 Kcal/H kapasiteli modeliyle evinizde sıcak kullanım suyu ve ısıtmada maksimum verimle çalışır. Bu ürün minimal tasarımı, kolay kullanımı ve kullanıcı dostu kontrol paneli arayüzü sayesinde konforlu ve pratik bir kombidir. Sessiz çalışma özelliğiyle günün her anında kullanıma uygun olan Ecofit Start, yüksek enerji tasarrufu imkanıyla hem cebinizi hem de konforunuzu korur.

Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma
Bu model yüksek kullanım suyu gücü ile ihtiyacınız olan sıcaklığı sağlarken, bir yandan tüm sistemlerinin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Aynı zamanda hava şartlarına duyarlı kalorifer özelliği sayesinde dış ortam sıcaklığına bağlı olarak ısıtmanın kalorifer gidiş suyu sıcaklığını da düzenler. Kesintisiz sıcak su ve ısıtma konforu için bu ürünü 246 Ecofit’i tercih edebilirsiniz.

Cihaz ve Enerji Verimi
Yoğuşmalı kombiler sınıfında en yüksek enerji verimi olan dört yıldız verimli olan Vuw 246 modeli, %103 verim sunarak tasarruflu bir iklimlendirme sağlar.

Ayrıca sınıfının aynı teknolojiye sahip diğer ürünlerine kıyasla 20 litre civarında daha küçük boyutlara sahip olmasıyla evinizde küçük alanlarda bile kullanıma uygundur. Cihazın modern tasarımı şık ve kullanıcı dostudur.

Cihazın yeni nesil arka aydınlatmalı LCD ekranlı kontrol panelinin kullanımı kolaydır. Dayanıklı ve uzun ömürlü turboya sahip, yüksek tasarruflu bu ürün dört mevsim kullanabileceğiniz bir cihazdır. Üstün Alman teknolojisi ile üretilen Vaillant kombiler, donma, pompa blokajı ve aşırı ısınma gibi sorunları da ilerlemeden çözecek sisteme sahip bir yapıda üretilmiştir.

Özellikler

Dijital Ekran
İlan Etiketleri : vaillant,vaillant 246,vaillant ecofit 246,ecofit 246,vaillant kombi
kapida.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.

.